Palackého údolí 350, Bílovice nad Svitavou, 664 01

rezervace tělocvičny:  +420 739462734     |       Rozvrh tělocvičny

Sortiment:

  Zpráva o činnosti oddílu stolního tenisu

   

  Oddíl stolního tenisu má oproti minulému roku jen 2 družstva .

  Družstvo A letos opět dosáhlo výrazného úspěchu a postoupilo do MS I.  Družstvu B se letos naopak nedařilo a sestoupilo do IV třídy. Problém je v tom, že i když počet hráčů v oddíle se téměř nezměnil, nyní je to celkem 16 členů, tak téměř polovina se z různých časových důvodů nemůže účastnit ať už tréninků či samotných utkání. V uplynulém období oddíl tak jak už se stalo tradicí, uspořádal Vánoční turnaj, který pořádáme pro všechny zájemce o tento sport bez rozdílu věku či výkonnosti. V létě minulého roku se též konal tradiční turnaj o Bílovický pohár. Kromě těchto námi pořádaných turnajů se naši hráči pravidelně účastní turnajů ve stolním tenise pořádaných i jinými organizacemi. Např. turnaj o Velikonočního beránka v Bučovicích apod.

   I nadále vítáme nové zájemce o závodní hraní stolního tenisu, hlavně  mládež, které se nám zatím moc nedostává.

  Za vedení oddílu doufám, že i příští roky budou hráči zodpovědným přístupem a potřebnou větší aktivitou se snažit o dosažení co nejlepších výsledků a tak se snažit i reprezentovat dobré jméno Bílovických sportovců. 

                                                                                                                                  Sportu zdar.

                                                                                                                                  Uličný Petr

  AKCE 2017

   

  - Jarní běh v sobotu 1. 4. 2017 - propozice na webu http://behy.bilovice.info/jarni_behy.php, pořádá oddíl atletiky

  - Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka v sobotu 2. 12. 2017 - propozice na webu http://behy.bilovice.info/vanocni_behy.php, pořádá oddíl atletiky

   

  - Vánoční turnaj ve stolním tenise 26. 12. 2017 - turnaj je primárně pro občany Bílovic nad Svitavou a mikroregionu Časnýř, pořádá oddíl stolního tenisu - http://bilovice.info/pingpong/